Suche | DE PL | Kontakt
vom 22.11.2023

Nasz drużyna koszykówki wygrywa mistrzostwa regionu w finale "Młodzież trenuje na Igrzyska"!

Augustum-Annen-Gymnasium

Nasi mistrzowie regionu(od lewej): Irvin Springer, Krzysztof Kowalik, Jakub Kirkowski, Michał Laskowski, Marius Olejnik, Dominik Stypczyński, Milan Kauf, Leo Linde, George JiJi

W dniu 21 listopada 2023 r. nasza drużyna koszykówki składająca się z dziewięciu zawodników WK1 wzięła udział w regionalnym finale "Młodzież trenuje na Igrzyska Olimpijskie" w Ottendorf-Okrilla. Nasza drużyna wynikami 26:10 i 25:11 wygrała finał regionalny przeciwko drużynom z Bischofswerdy i Bautzen z . Tym samym pokazała wszystkim uczestnikom i kibicom, że Görlitz, dzięki klubom takim jak Turow i Squirrels, gwarantuje wysokiej jakości koszykówkę, której z przyjemnością się kibicuje. W szczególności duch walki i duch zespołowy naszych chłopców, a także różnorodność ich umiejętności sportowych sprawiły, że gra była urozmaicona i pozwoliła każdemu graczowi zdobyć punkty.

Gratulacje dla naszej drużyny z Augustum-Annen-Gymnasium za zdobycie tytułu mistrzów regionu 🏆🥇✊🏼.